Založit webové stránky nebo eShop
 

SOKOL KOBYLISY II - STARŠÍ DOROSTENKY

výsledky

Handballeshop cup - 28.5.2016

Sokol Kobylisy II x TJ Turnov 21 :  8
Sokol Kobylisy II x Tatran Bohunice 17 : 22
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice                    16 : 16

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Michaela Čabradová,
Lucie Čepelová, Radka Chaloupková, Tereza Kastnerová, Sandra Klímová,

Nikola Kokyová, Klára Kollmannová, Michaela Raková, Linda Soukupová,
Vendula Srbová, Barbora Tesařová, Anežka Trojanová, Anna Vilímová,
Barbora Vítová


 

22. kolo ligy - Jindřichův Hradec - 21.5.2016

Házená Jindřichův Hradec x Sokol Kobylisy II             29 : 26

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Lucie Čepelová,
Petra Chaloupková, Radka Chaloupková, 
Nikola Kokyová, Klára Kollmannová,
Michaela Raková, Linda Soukupová, Barbora Tesařová, Anna Vilímová
Barbora Vítová


 

21. kolo ligy - Praha - 7.5.2016

Sokol Kobylisy II  x DHK Baník Most                          22 : 34

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Lucie Čepelová,
Petra Chaloupková, Radka Chaloupková, Tereza Kastnerová,
Nikola Kokyová, 
Klára Kollmannová, Michaela Raková, Vendula Srbová, Barbora Tesařová, 
Barbora Vítová


 

20. kolo ligy - Žirovnice - 1.5.2016

Slavoj Žirovnice Sokol Kobylisy II                           21 : 25

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Lucie Čepelová,
Petra Chaloupková, Radka Chaloupková, 
Nikola Kokyová, Klára Kollmannová,
Michaela Raková, Linda Soukupová, Barbora Tesařová, Anna Vilímová, 
Barbora Vítová


 

19. kolo ligy - Praha - 16.4.2016

Sokol Kobylisy II  x Sokol Vršovice                           24 : 30

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Natálie Horáková,
Petra Chaloupková, Radka Chaloupková, Michaela Raková, Vendula Srbová,
Barbora Tesařová, Anna Vilímová, 
Barbora Vítová


 

17. kolo ligy - Praha - 2.4.2016

Sokol Kobylisy II  x DHC Slavia Praha                      19 : 24

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Petra Chaloupková,
Radka Chaloupková, 
Tereza Kastnerová, Sandra Klímová, Nikola Kokyová,
Klára Kollmannová,
Michaela Raková, Barbora Tesařová, Anna Vilímová, 
Barbora Vítová


 

Prague Handball cup - 25. - 27.3.2016

 utkání v základní skupině:

Sokol Kobylisy II x Koge Handbold 18 : 13
Sokol Kobylisy II x OV Helsingborg 2 16 :  5
Sokol Kobylisy II x DHK Baník Most I                    13 : 17
Sokol Kobylisy II x TV Nellingen 13 : 14
Sokol Kobylisy II x GC Amicitia Zürich 11 :  6

 utkání v postupové skupině:

Sokol Kobylisy II x Ajax Copenhagen I  7 : 22
Sokol Kobylisy II x Házená Jindřichův Hradec            10 : 24

  sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Lucie Čepelová, Petra Chaloupková, 
Radka Chaloupková, Tereza Kastnerová, Sandra Klímová, Klára Kollmannová, 
Nikola Kokyová,
 Michaela Raková, Linda Soukupová, Barbora Tesařová, Anna Vilímová,
Barbora Vítová


 

 16. kolo ligy - DHC Plzeň - 13.3.2016

DHC Plzeň Sokol Kobylisy II                               26 : 24

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Lucie Čepelová, Radka Chaloupková, 
Sandra Klímová, Nikola Kokyová, Michaela Raková, Vendula Srbová, Barbora Tesařová,
Anna Vilímová, 
Barbora Vítová


 

15. kolo ligy - Praha - 5.3.2016

Sokol Kobylisy II  x HC Plzeň                                 20 : 22

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Lucie Čepelová, Radka Chaloupková, 
Tereza Kastnerová, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, Michaela Raková, 
Linda Soukupová, Barbora Tesařová, Anna Vilímová, 
Barbora Vítová


 

14. kolo ligy - Praha - 27.2.2016

Sokol Kobylisy II  x HC Háje                                 27 : 29

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Lucie Čepelová, Radka Chaloupková, 
Tereza Kastnerová, Nikola Kokyová, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, 
Michaela Raková, Linda Soukupová, Vendula Srbová, Barbora Tesařová, Anna Vilímová,
Barbora Vítová


 

13. kolo ligy - Ústí nad Labem - 21.2.2016

Spartak Ústí nad Labem Sokol Kobylisy II                22 : 20

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Lucie Čepelová, Radka Chaloupková, 
Tereza Kastnerová, Nikola Kokyová,
Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, 
M
ichaela Raková, Linda Soukupová, Vendula Srbová, Barbora Tesařová, Anna Vilímová,
Barbora Vítová


 

12. kolo ligy - Praha - 14.2.2016

Sokol Kobylisy II Sokol Písek                            38 : 21

sestava: Natálie Bašková, Lucie Čepelová, Radka Chaloupková, Tereza Kastnerová,
Nikola Kokyová,
Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, Michaela Raková, 
Linda Soukupová,
Barbora Tesařová, Anna Vilímová, Barbora Vítová


 

Plzeň - Mrož cup - 9. - 10.1.2016

Sokol Kobylisy II x HK Ivančice 18 : 16
Sokol Kobylisy II x DHC Plzeň A  9 : 19
Sokol Kobylisy II x DHC Plzeň B                           26 : 22
Sokol Kobylisy II x Spartak Ústí nad Labem                  15 : 18
Sokol Kobylisy II x HC Háje 15 : 19
Sokol Kobylisy II x DHC Plzeň B (o 5. - 6. místo) 18 : 20

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Lucie Čepelová, Petra Chaloupková, 
Radka Chaloupková, Tereza Kastnerová, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, 
M
ichaela Raková, Linda Soukupová, Vendula Srbová, Barbora Tesařová, Anna Vilímová,
Barbora Vítová


 

11. kolo ligy - Praha - 12.12.2015

Sokol Kobylisy II Házená Jindřichův Hradec             26 : 36

sestava: Barbora Brokešová, Natálie Bašková, Lucie ČepelováPetra Chaloupková,
Radka Chaloupková, Tereza Kastnerová, Nikola Kokyová, Klára Kollmannová, 
Dominika Laurichová, Michaela Raková, Linda Soukupová, Barbora Tesařová, 
Anna Vilímová, Barbora Vítová


 

10. kolo ligy - Most - 3.12.2015

DHK Baník Most Sokol Kobylisy II                        25 : 17

sestava: Barbora Brokešová, Natálie Bašková, Lucie ČepelováPetra Chaloupková,
Radka Chaloupková, Nikola Kokyová, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, 
Michaela RakováLinda Soukupová, Vendula Srbová, Barbora Tesařová, 
Anna Vilímová


 

9. kolo ligy - Praha - 22.11.2015

Sokol Kobylisy II Slavoj Žirovnice                        26 : 21

sestava: Barbora Brokešová, Natálie Bašková, Lucie Čepelová, Petra Chaloupková,
Radka Chaloupková, Nikola Kokyová, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, 
Michaela Raková, Linda Soukupová, Vendula Srbová, Barbora Tesařová, 
Anna Vilímová, Barbora Vítová


 

8. kolo ligy - Vršovice - 15.11.2015

Sokol Vršovice Sokol Kobylisy II                        29 : 21

sestava: Barbora Brokešová, Natálie Bašková, Lucie Čepelová, Petra Chaloupková,
Radka Chaloupková, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, Michaela Raková,
Linda Soukupová,
 Vendula Srbová, Barbora Tesařová,Anna Vilímová, Barbora Vítová


 

6. kolo ligy - Slavia - 28.10.2015

DHC Slavia Praha Sokol Kobylisy II                    25 : 24

sestava: Barbora Brokešová, Natálie Bašková, Lucie Čepelová, Petra Chaloupková,
Radka Chaloupková, Tereza Kastnerová, Klára Kollmannová, Nikola Kokyová, 
Dominika Laurichová, Michaela Raková, Linda Soukupová, Barbora Tesařová,Anna Vilímová


 

5. kolo ligy - Praha - 24.10.2015

Sokol Kobylisy II x DHC Plzeň                             22 : 31

sestava: Barbora Brokešová, Natálie Bašková, Lucie Čepelová, Ester Duchková,
Petra Chaloupková, 
Radka Chaloupková, Adéla Kmentová, Klára Kollmannová, Nikola Kokyová, 
Dominika Laurichová, Michaela Raková, Linda Soukupová, Barbora Tesařová,Anna Vilímová


 

4. kolo ligy - HC Plzeň - 17.10.2015

HC Plzeň x Sokol Kobylisy II                                17 : 25

sestava: Barbora Brokešová, Natálie Bašková, Lucie Čepelová, Petra Chaloupková, 
Radka Chaloupková, Adéla Kmentová, Klára Kollmannová, Nikola Kokyová, Dominika Laurichová, 
Michaela Raková, Linda Soukupová, Vendula Srbová, Barbora Tesařová,Anna Vilímová


 

3. kolo ligy - Háje - 3.10.2015

HC Háje x Sokol Kobylisy II                                 30 : 17 

sestava: Barbora Brokešová, Natálie Bašková, Lucie Čepelová, Petra Chaloupková, 
Radka Chaloupková, Klára Kollmannová, Nikola Kokyová, Dominika Laurichová, 
Michaela Raková, Carla Soguessa, Linda Soukupová, Vendula Srbová, Barbora Tesařová,
Anna Vilímová


 

2. kolo ligy - Praha - 26.9.2015

Sokol Kobylisy II x HC Spartak Ústí nad Labem             28 : 35 

sestava: Barbora Brokešová, Natálie Bašková, Lucie Čepelová, Petra Chaloupková, 
Radka Chaloupková, Tereza Kastnerová, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, 
M
ichaela Raková, Carla Soguessa, Vendula Srbová, Barbora Tesařová, Anna Vilímová


1. kolo ligy - Písek - 20.9.2015

Sokol Písek x Sokol Kobylisy II                             36 : 32 

sestava: Barbora Brokešová, Lucie Čepelová, Ester Duchková, Petra Chaloupková, 
Radka Chaloupková, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, Michaela Raková, 
Carla Soguessa, Linda Soukupová,
Vendula Srbová, Barbora Tesařová, Anna Vilímová,
Barbora Vítová


 

1. Rödertal cup - Grossröhrsdorf - 5.9.2015

Sokol Kobylisy II x HC Rödertal 13 : 19 
Sokol Kobylisy II x Thüringer HC 16 : 10
Sokol Kobylisy II x BSV Sachsen Zwickau                 15 : 14
Sokol Kobylisy II x Radeberger SV 15 : 12

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Lucie Čepelová, Sandra Klímová, 
Adéla Kmentová, Klára Kollmannová, Nikola Kokyová, Dominika Laurichová, Michaela Raková, 
Carla Soguessa, Linda Soukupová,
Vendula Srbová, Barbora Tesařová, Anna Vilímová,
Barbora Vítová


 

TOPlist