Založit webové stránky nebo eShop
 

SOKOL KOBYLISY II - STARŠÍ DOROSTENKY

termínovka

 

Rozpis - sezóna 2015/2016

Mrož cup Plzeň 9. - 10.1.2016
Zimní soustředění Tanvald - 21. - 24.1.2016
Prague Handball Cup - 25. - 28.3.2016
Handballeshop cup - 28. - 29.5.2016

Rozpis soutěže 1.liga mladší dorostenky - západ 

podzim - 4. kolo

17.10.2015 15:30 AVA019 HC Plzeň - Sokol II Kobylisy Martin Polák, Václav Škarda,
18.10.2015 15:30 AVA020 DHC Plzeň - HC Háje  
nezadáno 00:00 AVA021 DHC Slavia Praha - HK Spartak Ústí n.L. Josef Gebauer, Jan Vitner,
17.10.2015 14:00 AVA022 Lokomotiva Cheb - Sokol Písek Václav Chmelíř, Petr Sláma,
18.10.2015 14:00 AVA023 Sokol Vršovice - Házená J.Hradec Filip Barták, Josef Čapek,
18.10.2015 11:00 AVA024 DHK Slavoj Žirovnice - DHK Baník Most Karel Hladký, Štěpán Kahoun,
 

jaro - 12. kolo

13.2.2016 10:30 AVA067 HC Plzeň - Sokol Vršovice  
13.2.2016 14:00 AVA068 Lokomotiva Cheb - DHK Slavoj Žirovnice  
14.2.2016 13:00 AVA069 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most  
14.2.2016 15:30 AVA070 DHC Plzeň - Házená J.Hradec  
14.2.2016 16:00 AVA071 Sokol II Kobylisy - Sokol Písek  
13.2.2016 00:00 AVA072 HC Háje - HK Spartak Ústí n.L.  
 

jaro - 13. kolo

20.2.2016 00:00 AVA073 HC Háje - HC Plzeň  
21.2.2016 15:00 AVA074 HK Spartak Ústí n.L. - Sokol II Kobylisy  
21.2.2016 13:00 AVA075 Sokol Písek - DHC Plzeň  
20.2.2016 15:30 AVA076 Házená J.Hradec - DHC Slavia Praha  
21.2.2016 12:30 AVA077 DHK Baník Most - Lokomotiva Cheb  
21.2.2016 11:00 AVA078 DHK Slavoj Žirovnice - Sokol Vršovice  

jaro - 14. kolo

27.2.2016 10:30 AVA079 HC Plzeň - DHK Slavoj Žirovnice  
28.2.2016 14:00 AVA080 Sokol Vršovice - DHK Baník Most  
27.2.2016 14:00 AVA081 Lokomotiva Cheb - Házená J.Hradec  
28.2.2016 13:00 AVA082 DHC Slavia Praha - Sokol Písek  
28.2.2016 15:30 AVA083 DHC Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.  
27.2.2016 11:00 AVA084 Sokol II Kobylisy - HC Háje  

jaro - 15. kolo

5.3.2016 11:00 AVA085 Sokol II Kobylisy - HC Plzeň  
5.3.2016 00:00 AVA086 HC Háje - DHC Plzeň  
5.3.2016 00:00 AVA087 HK Spartak Ústí n.L. - DHC Slavia Praha  
6.3.2016 13:00 AVA088 Sokol Písek - Lokomotiva Cheb  
5.3.2016 15:30 AVA089 Házená J.Hradec - Sokol Vršovice  
6.3.2016 12:30 AVA090 DHK Baník Most - DHK Slavoj Žirovnice  

jaro - 16. kolo

12.3.2016 16:00 AVA091 HC Plzeň - DHK Baník Most  
13.3.2016 11:00 AVA092 DHK Slavoj Žirovnice - Házená J.Hradec  
13.3.2016 14:00 AVA093 Sokol Vršovice - Sokol Písek  
12.3.2016 14:00 AVA094 Lokomotiva Cheb - HK Spartak Ústí n.L.  
13.3.2016 13:00 AVA095 DHC Slavia Praha - HC Háje  
13.3.2016 15:30 AVA096 DHC Plzeň - Sokol II Kobylisy  

jaro - 17. kolo

3.4.2016 15:30 AVA097 DHC Plzeň - HC Plzeň  
2.4.2016 11:00 AVA098 Sokol II Kobylisy - DHC Slavia Praha  
2.4.2016 00:00 AVA099 HC Háje - Lokomotiva Cheb  
2.4.2016 00:00 AVA100 HK Spartak Ústí n.L. - Sokol Vršovice  
3.4.2016 13:00 AVA101 Sokol Písek - DHK Slavoj Žirovnice  
2.4.2016 15:30 AVA102 Házená J.Hradec - DHK Baník Most  

jaro - 18. kolo

9.4.2016 10:30 AVA103 HC Plzeň - Házená J.Hradec  
10.4.2016 12:30 AVA104 DHK Baník Most - Sokol Písek  
10.4.2016 11:00 AVA105 DHK Slavoj Žirovnice - HK Spartak Ústí n.L.  
10.4.2016 14:00 AVA106 Sokol Vršovice - HC Háje  
    AVA107 Lokomotiva Cheb - Sokol II Kobylisy  
10.4.2016 13:00 AVA108 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň  
 

jaro - 19. kolo

17.4.2016 13:00 AVA109 DHC Slavia Praha - HC Plzeň  
17.4.2016 15:30 AVA110 DHC Plzeň - Lokomotiva Cheb  
16.4.2016 11:00 AVA111 Sokol II Kobylisy - Sokol Vršovice  
16.4.2016 00:00 AVA112 HC Háje - DHK Slavoj Žirovnice  
16.4.2016 00:00 AVA113 HK Spartak Ústí n.L. - DHK Baník Most  
17.4.2016 13:00 AVA114 Sokol Písek - Házená J.Hradec  

jaro - 20. kolo

30.4.2016 09:30 AVA115 HC Plzeň - Sokol Písek  
30.4.2016 15:30 AVA116 Házená J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.  
1.5.2016 12:30 AVA117 DHK Baník Most - HC Háje  
1.5.2016 11:00 AVA118 DHK Slavoj Žirovnice - Sokol II Kobylisy  
1.5.2016 14:00 AVA119 Sokol Vršovice - DHC Plzeň  
30.4.2016 14:00 AVA120 Lokomotiva Cheb - DHC Slavia Praha  

jaro - 21. kolo

7.5.2016 14:00 AVA121 Lokomotiva Cheb - HC Plzeň  
8.5.2016 13:00 AVA122 DHC Slavia Praha - Sokol Vršovice  
8.5.2016 15:30 AVA123 DHC Plzeň - DHK Slavoj Žirovnice  
7.5.2016 11:00 AVA124 Sokol II Kobylisy - DHK Baník Most  
7.5.2016 00:00 AVA125 HC Háje - Házená J.Hradec  
7.5.2016 00:00 AVA126 HK Spartak Ústí n.L. - Sokol Písek  

jaro - 22. kolo

14.5.2016 10:30 AVA127 HC Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.  
15.5.2016 13:00 AVA128 Sokol Písek - HC Háje  
21.5.2016 16:00 AVA129 Házená J.Hradec - Sokol II Kobylisy  
15.5.2016 12:30 AVA130 DHK Baník Most - DHC Plzeň  
15.5.2016 11:00 AVA131 DHK Slavoj Žirovnice - DHC Slavia Praha  
15.5.2016 14:00 AVA132 Sokol Vršovice - Lokomotiva Cheb

 

TOPlist