Založit webové stránky nebo eShop
 

SOKOL KOBYLISY II - STARŠÍ DOROSTENKY

výsledky

 

Výsledky:

Handballeshop cup - 27.-28.5.2017

Sokol Kobylisy II x SKH Velká nad Veličkou                  16 : 20
Sokol Kobylisy II x HC Plzeň 21 : 21
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice                   19 : 26
Sokol Kobylisy II x Jiskra Havlíčkův Brod 21 : 24
Sokol Kobylisy II x Tatran Bohunice 12 : 23

 sestava: N. Bašková, B. Brokešová, K. Halousková, K. Kollmannová, 
           D. Laurichová, V. Rátonyi, B. Tesařová, A. Trojanová

          + vypomáhající starší žákyně: J. Bardonová, P. Janečková, A. Šoustalová


 

Laudon Handball cup - 20.-21.5.2017

 utkání v základní skupině:

Sokol Kobylisy II x 1. SC Bohumín 98 15 : 10
Sokol Kobylisy II x TJ Nový Jičín 15 :  8
Sokol Kobylisy II x Sokol Ostrava - Zábřeh                   15 : 17

 čtvrtfinále:

Sokol Kobylisy II x TJ Jiskra Otrokovice                     17 : 15

 utkání ve finálové skupině:

Sokol Kobylisy II x Sokol Ostrava - Zábřeh                   14 : 13
Sokol Kobylisy II x HC Hlučín                  11 : 14

 sestava: N. Bašková, B. Brokešová, K. Halousková, N. Kokyová, K. Kollmannová, 
           D. Laurichová, V. Rátonyi, B. Tesařová, A. Trojanová

          + stále vypomáhající starší žákyně: J. Bardonová

          + pouze v posl. zápase vypomáhající starší žákyně: P. Janečková
          + brankářka st. žaček v záloze: A. Šoustalová

          + zraněné či v rekonvalescenci se nacházející a pomáhající: Míša, Sáňa 
          + další výpomoc a doprovod: Lucka Č., Michal


 

22. kolo ligy 7.5.2017

TJ Slavoj Tachov x Sokol Kobylisy II                         28 : 30

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, N. Kokyová, K. Kollmannová, D. Laurichová, 
            V. Rátonyi, V. Srbová, B. Tesařová
         
+ starší žákyně: J. + M. Bardonová, P. Janečková, Š. Toningerová


 

21. kolo ligy 1.5.2017


Sokol Kobylisy II x Slavoj Žirovnice                           34 : 31

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, N. Kokyová, K. Kollmannová, D. Laurichová, 
           V. Rátonyi, V. Srbová, B. Tesařová
         
+ starší žákyně: J. + M. Bardonová, P. Janečková


 

20. kolo ligy 23.4.2017

Sokol Písek x Sokol Kobylisy II                                30 : 23

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, N. Kokyová, K. Kollmannová, D. Laurichová, 
           M. Raková, V. Rátonyi, V. Srbová, B. Tesařová
         
+ starší žákyně: J. + M. Bardonová, P. Janečková, Š. Toningerová


 

Prague Handball cup - 14. - 17.4.2017

 utkání v základní skupině:

Sokol Kobylisy II x HC Zlín II 10 : 18
Sokol Kobylisy II x FHT Drábova Košice (SVK) 14 : 13
Sokol Kobylisy II x TIK Taastrup Handbold (DEN)            12 : 11
Sokol Kobylisy II x CSA Steaua Bucuresti (ROM) 14 : 16
Sokol Kobylisy II x Forst United (GER) 17 :  7

 utkání v postupové skupině:

Sokol Kobylisy II x Reistad IL (NOR)                         15 :  8 
Sokol Kobylisy II x FIF Handbold (DEN)                     13 : 14

   čtvrtfinále:

Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice                         10 : 16

   předsestava:  N. Bašková, B. Brokešová, S. Klímová, N. Kokyová, K. Kollmannová, 
           D. Laurichová, M. Raková, V. Rátonyi, V. Srbová, B. Tesařová
           + M. Čabradová


 

19. kolo ligy 9.4.2017

Sokol Kobylisy II x TJ Turnov                              36 : 20

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, K. Halousková, S. Klímová, K. Kollmannová, 
           D. Laurichová, M. Raková, V. Rátonyi, V. Srbová, B. Tesařová


 

18. kolo ligy 2.4.2017

DHK Pardubice x Sokol Kobylisy II                          25 : 26

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, S. Klímová, K. Kollmannová, D. Laurichová, 
           M. Raková, V. Srbová, B. Tesařová
         
+ starší žákyně: J. + M. Bardonová, P. Janečková, Š. Toningerová


 

17. kolo ligy 25.3.2017

Sokol Kobylisy II x DHK Baník Most                           25 : 25

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, K. Halousková, S. Klímová, K. Kollmannová,  
           D. Laurichová, M. Raková, V. Srbová, B. Tesařová, 

           + starší žákyně: J. + M. Bardonová, P. Janečková, Š. Toningerová


 

16. kolo ligy 11.3.2017

Sokol Kobylisy II x DHK Loko Liberec                      42 : 14

sestava:  B. Brokešová, K. Halousková, S. Klímová, K. Kollmannová, N. Kokyová, 
           D. Laurichová, M. Raková, V. Srbová, B. Tesařová, A. Trojanová 

           + starší žákyně: P. Janečková, Š. Toningerová, E. Vítová


 

15. kolo ligy 4.3.2017

Sokol Kobylisy II x HK Spartak Ústí nad Labem              24 : 20

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, S. Klímová, K. Kollmannová, N. Kokyová, 
           D. Laurichová, M. Raková, V. Srbová, B. Tesařová

           + starší žákyně: J. Bardonová, P. Janečková


 

12. kolo ligy 12.2.2017

Sokol Kobylisy II x HC Plzeň                                  29 : 13

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, S. Klímová, K. Kollmannová, N. Kokyová, 
           D. Laurichová, M. Raková, V. Srbová, B. Tesařová, A. Trojanová

           + starší žákyně: P. Janečková, E. Vítová


 

11. kolo ligy 5.2.2017

Sokol Kobylisy II x TJ Slavoj Tachov                      29 : 21

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, S. Klímová, K. Kollmannová, N. Kokyová, 
           D. Laurichová, M. Raková, V. Srbová, B. Tesařová, A. Trojanová

           + starší žákyně: P. Janečková, K. Kdýrová 


 

Turnov - 22.1.2017

Sokol Kobylisy II x  TJ Turnov 19 :  9
Sokol Kobylisy II x  HC Plzeň 14 :  5
Sokol Kobylisy II x  Házená Jindřichův Hradec          15 : 12
Sokol Kobylisy II x  Jiskra Havlíčkův Brod 13 : 11

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, K. Halousková, S. Klímová, N. Kokyová, 
            
D. Laurichová, M. Raková, V. Rátonyi, B. Tesařová, A. Trojanová,
hosté:     J. ?, K. Tesařová


 

10. kolo ligy 4.12.2016

DHK Slavoj Žirovnice x Sokol Kobylisy II                      17 : 27

sestava:  B. Brokešová, J. Jislová, S. Klímová, N. Kokyová, K. Kollmannová,
           D. Laurichová, M. Raková, B. Tesařová, A. Trojanová


 

9. kolo ligy 20.11.2016

Sokol Kobylisy II x Sokol Písek                             34 : 24

sestava:  B. Brokešová, K. Kollmannová, N. Kokyová, D. Laurichová, 
           M. Raková, B. Tesařová

           + starší žákyně: M. Bardonová, P. Janečková, T. Kutíková, 
           E. Seidlová, A. Šoustalová, Š. Toningerová, E. Vítová


 

8. kolo ligy 13.11.2016

TJ Turnov x Sokol Kobylisy II                               16 : 35

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, J. Jislová, N. Kokyová, K. Kollmannová,
           D. Laurichová, M. Raková, B. Tesařová, A. Trojanová
           + starší žákyně: Š. Toningerová, E. Vítová


 

7. kolo ligy 6.11.2016

Sokol Kobylisy II x DHK Pardubice                          28 : 19

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, J. Jislová, K. Kollmannová, 
           D. Laurichová, M. Raková, V. Srbová, B. Tesařová,
           A. Trojanová

           + starší žákyně: P. Janečková, K. Kdýrová, Š. Toningerová


 

6. kolo ligy 30.10.2016

DHK Baník Most x Sokol Kobylisy II                     24 : 17

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, S. Klímová, N. Kokyová, K. Kollmannová, 
           D. Laurichová, M. Raková, V. Rátonyi, V. Srbová, B. Tesařová


 

5. kolo ligy 23.10.2016

DHK Loko Liberec x Sokol Kobylisy II                     22 : 27

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, T. Kastnerová, S. Klímová, N. Kokyová,
           K. Kollmannová, D. Laurichová, P. Moravcová, V. Rátonyi, V. Srbová, 
           B. Tesařová, A. Trojanová
           + starší žákyně: P. Janečková, Š. Toningerová


 

4. kolo ligy 15.10.2016

HK Spartak Ústí n./L. x Sokol Kobylisy II                     26 : 22

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, J. Jislová, T. Kastnerová, N. Kokyová,
           K. Kollmannová, D. Laurichová, V. Rátonyi, V. Srbová, B. Tesařová, 
           A. Trojanová
           + starší žákyně: J. + M. Bardonovy, P. Janečková


 

1. kolo ligy 17.9.2016

HC Plzeň x Sokol Kobylisy II                                19 : 32

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, J. Jislová, T. Kastnerová, N. Kokyová,
           K. Kollmannová, D. Laurichová, P. Moravcová, M. Raková, V. Srbová, 
           B. Tesařová, A. Trojanová


 

Velké Meziříčí - 11.9.2016

Sokol Kobylisy II x  DHK Pardubice                            10 : 12
Sokol Kobylisy II x  HK Ivančice 11 : 17
Sokol Kobylisy II x  Jiskra Havlíčkův Brod  8 : 10
Sokol Kobylisy II x  Házená Jindřichův Hradec std.  6 : 10

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, J. Jislová, T. Kastnerová, S. Klímová, N. Kokyová,
           K. Kollmannová, D. Laurichová, M. Raková, V. Rátonyi, V. Srbová,
           A. Trojanová


 

24. Internationales Schmelzer Handballturnier - 1.- 4.9.2016

Sokol Kobylisy II x  UHC Tulln                    17 :  7
Sokol Kobylisy II x  HIB Liebenau                           20 :  9
Sokol Kobylisy II x  Hypo NÖ  9 : 18 
Sokol Kobylisy II x  Vöslauer HC - SF  8 : 18
Sokol Kobylisy II x  Hypo NÖ - o 3. místo  9 : 16 

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, J. Jislová, S. Klímová, N. Kokyová, K. Kollmannová, 
            P. Moravcová, M. Raková, V. Rátonyi, V. Srbová, B. Tesařová, A. Trojanová


 

1. AIR-Handballcup Grossröhrsdorf27.8.2016

Sokol Kobylisy II x  SV Koweg Görlitz                    14 : 17
Sokol Kobylisy II x  HC Leipzig                                13 : 14
Sokol Kobylisy II x  HC Rödertal 12 : 13 
Sokol Kobylisy II x  Thüringer HC 12 : 14

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, J. Jislová, T. Kastnerová, S. Klímová, N. Kokyová,
           K. Kollmannová, D. Laurichová, P. Moravcová, M. Raková, V. Rátonyi, V. Srbová,
           B. Tesařová


 

TOPlist