Založit webové stránky nebo eShop
 

SOKOL KOBYLISY II - STARŠÍ DOROSTENKY

výsledky

 6. kolo ŽL - Otrokovice - 3.5.2015

Sokol Kobylisy II x TJ Jiskra Otrokovice                 16 : 18 
Sokol Kobylisy II x TJ Sokol Karviná 25 : 15
Sokol Kobylisy II x TJ Slavoj Tachov 10 :  0 k.
Sokol Kobylisy II x DHK Zora Olomouc - Holečkova     21 : 12

 sestava: Karolína Adamíčková, Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Sandra Klímová, 
  Adéla Kmentová, Klára Kollmannová, Nikola Kokyová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, 
 Tereza Procházková, Michaela Raková, Vendula Srbová, Barbora Vítová


 

5. kolo ŽL - Jindřichův Hradec- 12.4.2015

Sokol Kobylisy II x HC Háje 16 : 15
Sokol Kobylisy II x HC Zlín B 18 : 25
Sokol Kobylisy II x SK Žeravice 20 : 19
Sokol Kobylisy II x TJ Házená Jindřichův Hradec           15 : 22

 sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Tereza Kastnerová, Adéla Kmentová, 
Klára Kollmannová, Nikola Kokyová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, 
Tereza Procházková, 
Michaela Raková, Vendula Srbová, Barbora Vítová


 PRAGUE HANDBALL CUP 3.- 6.4.2015

utkání v základní skupině WC4:  
Sokol Kobylisy II x A.S.D. Petrarca Pallamano Arezzo 20 :  9
Sokol Kobylisy II x Pasvalys 25 : 12
Sokol Kobylisy II x TJ Házená Jindřichův Hradec           13 : 14 
Sokol Kobylisy II x Nøvling IF 12 :  5
Sokol Kobylisy II x TJ Strojár Malacky 17 : 12
Sokol Kobylisy II x TJ Nový Jičín 24 :  1
utkání v postupové skupině WC12:  
Sokol Kobylisy II x HC Háje Praha                          9 : 13
Sokol Kobylisy II x Radeberger SV 15 : 18

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Sandra Klímová, Tereza Kastnerová, Adéla Kmentová, 
Klára Kollmannová, Nikola Kokyová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, Tereza Procházková,
Michaela Raková, Vendula Srbová, Barbora Vítová


 

4. kolo ŽL - Praha - Zelený Pruh - 22.3.2015

Sokol Kobylisy II x TJ Sokol Praha Vršovice                16 : 19
Sokol Kobylisy II x SKH Velká nad Veličkou                 15 : 15
Sokol Kobylisy II x DHC Plzeň                                16 : 18 
Sokol Kobylisy II x Sokol Poruba                         24 : 13

 sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Sandra Klímová, Adéla Kmentová, 
 
Klára Kollmannová, Nikola Kokyová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, Michaela Raková, 
 
Vendula Srbová, Barbora Vítová


 

3. kolo ŽL - Veselí nad Moravou - 28.2.2015

Sokol Kobylisy II x HK Veselí nad Moravou 15 : 21
Sokol Kobylisy II x HC Zlín A                                15 : 22
Sokol Kobylisy II x TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 : 24
Sokol Kobylisy II x DHK Slavoj Žirovnice               16 : 12

 sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová,Tereza Kastnerová, Sandra Klímová, Adéla Kmentová,  
 Klára Kollmannová, 
Nikola Kokyová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, Tereza Pocházková,
 Michaela Raková, 
Vendula Srbová, Barbora Vítová


 

2. kolo ŽL - Hodonín - 8.2.2015

Sokol Kobylisy II x HK Hodonín  23 : 18
Sokol Kobylisy II x Lokomotiva Cheb                       24 : 16
Sokol Kobylisy II x TJ Sokol Písek  18 : 25
Sokol Kobylisy II x DHK Pardubice                 26 : 19

 sestava: Karolína Adamíčková, Natálie Bašková, Barbora Brokešová,Tereza Kastnerová, Sandra Klímová, 
 Adéla Kmentová, 
Nikola Kokyová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, Michaela Raková,  
 
Vendula Srbová, Barbora Vítová


 

1. kolo ŽL - Ivančice - 18.1.2015

Sokol Kobylisy II x Tatran Bohunice                     17 :  6
Sokol Kobylisy II x DHK Baník Most                         25 : 19 
Sokol Kobylisy II x DHC Slavia Praha  15 : 19 
Sokol Kobylisy II x HK Ivančice     9  : 27

 sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Tereza Kastnerová, Sandra Klímová, Adéla Kmentová,
 Nikola Kokyová, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, Tereza Procházková, Michaela Raková,  
 
Vendula Srbová, Barbora Vítová


 

Kvalifikace o postup do ŽL - Žirovnice - 7.12.2014

Sokol Kobylisy II x Lesana Zubří 16 : 14
Sokol Kobylisy II x DHK Slavoj Žirovnice                   6 : 11
Sokol Kobylisy II x HK Veselí nad Moravou 10 : 12

 sestava: Karolína Adamíčková, Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Tereza Kastnerová, Sandra Klímová,
 Adéla Kmentová, Nikola Kokyová, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, Michaela Raková,  
 Vendula Srbová, Barbora Vítová


 

Přebor Prahy starších žákyň - Turnov - 15.11.2014

Sokol Kobylisy II x TJ Turnov                             12 :  7
Sokol Kobylisy II x DHK Pardubice                    14 :  8
Sokol Kobylisy II x Sparta Kutná Hora      13 :  7

 sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Tereza Kastnerová, Adéla Kmentová, Nikola Kokyová, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, Tereza Procházková, Michaela Raková, Barbora Vítová


 

PVO Háje - Velká cena starších žaček 8.- 9.11.2014

Sokol Kobylisy II x HC Zlín                         10 : 17
Sokol Kobylisy II x TJ Astra Praha ZMZ 16 :  7
Sokol Kobylisy II x Jiskra Havlíčkův Brod                   13 : 13
Sokol Kobylisy II x DHC Plzeň           11 : 17
Sokol Kobylisy II x Zora Olomouc 14 :  7 
Sokol Kobylisy II x HC Háje Praha 12 : 12

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová,Tereza Kastnerová, Adéla Kmentová, Nikola Kokyová, 
Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, Michaela Raková, Vendula Srbová, Barbora Vítová

nejlepší hráčka turnaje: Karolína Ševčíková   (HC Zlín) 
nejlepší střelkyně turnaje: 
Věra Oravcová    (DHC Plzeň)
nejlepší brankářka turnaje: Sabrina Novotná (HC Háje)
nejlepší hráčka družstva: Michaela Raková

celkové výsledky:

1 HC Zlín    
2 DHC Plzeň    
3 HC Háje Praha    
4 TJ Sokol Kobylisy II    
5 Jiskra Havlíčkův Brod    
6 TJ Astra Praha ZMZ    
7 Zora Olomouc    

 

Přebor Prahy starších žákyň - Vršovice - kvalifikace pro ŽL 19.10.2014

Sokol Kobylisy II x HC Háje Praha                              7 : 11
Sokol Kobylisy II x Sparta Kutná Hora                        13 :  8
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice  10 : 11
Sokol Kobylisy II x DHC Slavia Praha   9 : 13

 sestava: Karolína Adamičková, Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Sandra Klímová, Adéla Kmentová, Nikola Kokyová, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, Michaela Raková, Vendula Srbová, Barbora Vítová


 

Přebor Prahy starších žákyň - Kobylisy - kvalifikace pro ŽL 4.10.2014

Sokol Kobylisy II x TJ Astra Praha   6 : 6
Sokol Kobylisy II x TJ Sokol Bělá                           23 : 2
Sokol Kobylisy II x TJ Turnov 12 : 3

 sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová,Tereza Kastnerová, Sandra Klímová, Nikola Kokyová, Klára Kollmannová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, Michaela Raková, Vendula Srbová, Barbora Vítová


 

Přebor Prahy starších žákyň - Háje - kvalifikace pro ŽL 13.9.2014
turnaj byl z důvodu "nezpůsobilého terénu" zrušen - náhradní varianty jsou v jednání 

Sokol Kobylisy II x TJ Astra Praha (náhr.termín 4.10.)      8 : 11
Sokol Kobylisy II x HC Háje Praha (náhr.termín 8.10.)  4 : 9  
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice (náhr.termín 22.9.)  9 : 7 
Sokol Kobylisy II x DHC Slavia Praha (náhr.termín 4.10.) 15 : 7 
Sokol Kobylisy II x DHK Pardubice (náhr.termín 19.10.)    : 

 

Vršovice handball cup 5.- 7.9.2014

utkání v základní skupině:  
Sokol Kobylisy II x DHK Pardubice                          9 : 10
Sokol Kobylisy II x ŠG DAC Dunajská Streda 15 : 7
Sokol Kobylisy II x HC Zlín 10 : 9 
Sokol Kobylisy II x TJ Házená Jindřichův Hradec 14 : 9
Sokol Kobylisy II x TJ Turnov 10 : 8 
Sokol Kobylisy II x TJ Sokol Písek 13 : 11
Sokol Kobylisy II x HK Veselí nad Moravou   6 : 9
semifinále:  
Sokol Kobylisy II x ŠK TALENT Dunajská Streda          7 : 10
o třetí místo:  
Sokol Kobylisy II x HK Veselí nad Moravou                  7 : 11

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová,Tereza Kastnerová, Sandra Klímová, Adéla Kmentová, Nikola Kokyová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, Tereza Procházková, Michaela Raková, Vendula Srbová, Barbora Vítová

nejlepší hráčka turnaje: Michala Hauserová (TJ Házená Jindřichův Hradec) 
nejlepší střelkyně turnaje: 
Réka Mészáros  (ŠK Talent Dunajská Streda)
nejlepší brankářka turnaje:Tereza Žáková   (HK Veselí nad Moravou)
nejlepší hráčka družstva: Michaela Raková

celkové výsledky (bez záruky - převzato z ne zcela jednoznačných výsledků z facebooku pořadatele :)):

1 ŠK TALENT Dunajská Streda     
2 SHK Velká nad Veličkou    
3 HK Veselí nad Moravou    
4 TJ Sokol Kobylisy II    
5 TJ Házená Jindřichův Hradec    
6 TJ Sokol Vršovice    
7 TJ Sokol Písek    
8 DHK Baník Most    
9 DHK Zora Olomouc    
10 HC Zlín 01    
11 TJ Slavoj Žirovnice    
12 DHK Pardubice    
13 HC CheLK    
14 TJ Turnov    
15 ŠG DAC Dunajská Streda
16 I. HC Wendy Mělník

 

Vídeň - "Schmelzturnier" 29.- 31.8.2014 

Sokol Kobylisy II x SPR Lukowia  9 :14
Sokol Kobylisy II x Union Korneuburg                        15 : 7
Sokol Kobylisy II x MGA Fivers                         10 : 8 
Sokol Kobylisy II x GRG 15/Schmelz (čtvrtfinále)  9 : 5
Sokol Kobylisy II x WAT Atzgersdorf (semifinále)  4 : 3
Sokol Kobylisy II x SPR Lukowia (finále) 10 : 8 

sestava: Natálie Bašková, Barbora Brokešová, Sandra Klímová, Adéla Kmentová, Nikola Kokyová, Dominika Laurichová, Patricie Moravcová, Michaela Raková, Vendula Srbová, Barbora Vítová

celkové výsledky:

1 Sokol Kobylisy Prag (CZE)    
2 SPR Lukowia (POL)    
3 Vöslauer HC (AUT)    
4 WAT Atzgersdorf (AUT)    
5 GRG 15/Schmelz (AUT)    
6 ZRK Avala (SRB)    
7 Auswahl Mittelfranken (GER)    
8 SC Ferlach (AUT)    
9 MGA Fivers (AUT)    
10 DHC Plzen (CZE)    
11 Handball Tulln (AUT)    
12 UKS Dwojka Lublin (POL)    
13 Union Korneuburg (AUT)    
14 UKS Dwojka Malkina (POL)    
15 W.A.T. Floridsdorf (AUT)

 

TOPlist