Založit webové stránky nebo eShop
 

SOKOL KOBYLISY II - STARŠÍ DOROSTENKY

výsledky

Vršovice - HANDBALLESHOP.eu CUP - 31.5.- 1.6.2014

utkání v základní skupině:  
Sokol Kobylisy II x Veselí nad Moravou                       10 : 12
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice 10 : 17
Sokol Kobylisy II x Lokomotiva Cheb 17 : 13
Sokol Kobylisy II x SK Velká Bystřice 18 : 13 
Sokol Kobylisy II x DHK Baník Most 17 : 11
 
semifinále:          
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice                               9 :  8 
finále:          
Sokol Kobylisy II x Veselí nad Moravou                 10 : 21

sestava:

Natka, Bany, Lucka, Horda, Adam, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vendy, Bára
a z lavičky povzbuzující Vilda

Nejlepší střelkyně: Mikulášková Veronika (SK Velká Bystřice), 32 branek
Nejlepší brankářka: Žáková Tereza (HK Veselí nad Moravou)
Nejlepší hráčka: Stříšková Adéla (DHK Baník Most)

Nejlepší hráčky družstva:
HK Veselí nad Moravou - Jochová Kateřina

TJ Sokol Kobylisy II - Bašková Natálie
SK Velká Bystřice - Vachutková Michaela
TJ Sokol Praha Vršovice - Uhlířová Veronika
DHK Baník Most - Hošková Viktorie
TJ Lokomotiva Cheb - Dvořáková Veronika

                      
 

Přebor Prahy starších žákyň - Kobylisy - 18.5.2014
 

Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice                  10 : 0 k?
Sokol Kobylisy II x TJ Astra Praha 17 : 11
Sokol Kobylisy II x HC Háje 13 : 20
Sokol Kobylisy II x HK Spartak Ústí nad Labem 11 : 19


sestava:
Natka, Bany, Lucka, Adam, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vendy, Vilda, Bára
a z lavičky povzbuzující Horda


 

Přebor Prahy starších žákyň - Háje - 11.5.2014
 

Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice                  23 :  7
Sokol Kobylisy II x DHC Slavia Praha   14 :  7
Sokol Kobylisy II x HK Spartak Ústí nad Labem 21 : 10
Sokol Kobylisy II x HC Háje 10 : 16


sestava:
Natka, Bany, Lucka, Horda, Adam, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vilda, Bára


 

6. kolo ŽL - Slavia 3.5.2014
 

Sokol Kobylisy II x HK Ivančice                               13 : 15
Sokol Kobylisy II x DHC Slavia Praha   13 : 16
Sokol Kobylisy II x Sokol Písek 28 : 24


sestava: Natka, Bany, Lucka, Adam, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Míša, Popina, Linda, Vendy, Vilda, Bára
a z lavičky povzbuzující Horda


 

Přebor Prahy starších žákyň - Slavia - 27.4.2014
 

Sokol Kobylisy II x DHC Slavia Praha                  14 :  4
Sokol Kobylisy II x HK Spartak Ústí nad Labem    20 : 10
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice  21 :  9
Sokol Kobylisy II x DHK Pardubice A  17 : 14

 
sestava:
Bany, Lucka, Adam, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Míša, Popina, Vilda
první dva zápasy ještě: Natka, Páťa, Vendy a Bára

a z lavičky povzbuzující Horda a Linda


 

Prague Handball Remix cup 18.- 21.4.2014

utkání v základní skupině WC 11:  
Sokol Kobylisy II x HK Koge II                                17 : 12
Sokol Kobylisy II x KPR Jelenia Góra I 14 : 17
Sokol Kobylisy II x Dalhems IF I 19 : 12
Sokol Kobylisy II x TJ Turnov 14 :  7
Sokol Kobylisy II x ŽRK Branik 15 : 11

 

utkání v postupové skupině WC 22:  
Sokol Kobylisy II x UKS Conrad                               15 : 11
Sokol Kobylisy II x RK Gen-I Zagorje       15 : 16

sestava:

Natka, Bany, Lucka, Adam, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vendy, Vilda, Bára
a z lavičky povzbuzující Horda


 

5. kolo ŽL - Zlín 13.4.2014
 

Sokol Kobylisy II x DHC Plzeň                    12 : 23
Sokol Kobylisy II x HK Ivančice 16 : 26
Sokol Kobylisy II x HC Zlín "99"   14 : 21
Sokol Kobylisy II x TJ Házená Jindřichův Hradec 19 : 14


sestava:
Natka, Bany, Lucka, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vilda, Bára
a z lavičky povzbuzující Horda


 

Přebor Prahy starších žákyň - Ústí nad Labem - 6.4.2014
 

Sokol Kobylisy II x HK Spartak Ústí nad Labem    19 : 17
Sokol Kobylisy II x DHK Pardubice A  23 : 19
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice 26 : 14

 
sestava:
Natka, Bany, Lucka, Adam, Sáňa, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vendy, Vilda, Bára


 

Přebor Prahy starších žákyň - Vršovice - 29.3.2014
 

Sokol Kobylisy II x HC Háje Praha                  11 : 14
Sokol Kobylisy II x HK Spartak Ústí nad Labem 18 : 12
Sokol Kobylisy II x DHC Slavia Praha   11 : 12
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice 22 : 13

 
sestava:
Natka, Bany, Lucka, Adam, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Vilda, Bára
a z lavičky povzbuzující brankářky 
Horda a Linda


 

4. kolo ŽL - Velká nad Veličkou 23.3.2014
 

Sokol Kobylisy II x HC Háje                    10 : 16
Sokol Kobylisy II x Sokol Písek 16 : 18
Sokol Kobylisy II x SKH Velká nad Veličkou   18 : 18
Sokol Kobylisy II x DHC Plzeň 15 : 18
Sokol Kobylisy II x TJ Sokol Poruba 28 : 16


sestava:
Natka, Bany, Lucka, Adam, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vendy, Vilda, Bára


 

3. kolo ŽL - Ivančice - Moravský Krumlov 1.3.2014
 

Sokol Kobylisy II x Sokol Hrabůvka                     27 :  9
Sokol Kobylisy II x TJ Házená Jindřichův Hradec    20 : 14
Sokol Kobylisy II x HK Ivančice 19 : 25 

sestava:
Natka, Bany, Lucka, Adam, Sáňa, Adéla, Domča, Páťa, Míša, Popina, Vendy, Vilda, Bára
a z lavičky povzbuzující a sedmičky úspěšně chytající Horda

 


 

2. kolo ŽL - Žirovnice 9.2.2014
 

Sokol Kobylisy II x DHK Slavoj Žirovnice               18 : 16
Sokol Kobylisy II x HC Zlín B 18 : 17
Sokol Kobylisy II x TJ Sokol Poruba 24 : 17
Sokol Kobylisy II x SK Velká Bystřice 17 :  7

sestava:
Bany, Lucka, Horda, Adam, Sáňa, Adéla, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vendy, Vilda 
a z lavičky povzbuzující Natka a Bára


 

1. kolo ŽL - Jindřichův Hradec 19.1.2014
 

Sokol Kobylisy II x DHK Baník Most               16 :  4
Sokol Kobylisy II x DHK Pardubice                      25 : 16
Sokol Kobylisy II x Jindřichův Hradec 23 : 11
Sokol Kobylisy II x Velká nad Veličkou 15 : 16
Sokol Kobylisy II x Zlín "A" 16 : 22

sestava:
Bany, Lucka, Horda, Adam, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vendy, Vilda, Bára
a z lavičky povzbuzující Natka


 

Mrož cup - Plzeň - 11.-12.1.2014
 

Sokol Kobylisy II x DHC Plzeň                       7 : 14
Sokol Kobylisy II x Regensburg ESV                       18 : 16
Sokol Kobylisy II x Slavoj Žirovnice  9 : 15
Sokol Kobylisy II x SK Žeravice 15 : 11
Sokol Kobylisy II x HC Háje Praha  9 : 13
Sokol Kobylisy II x TJ Sokol Písek 10 : 15
Sokol Kobylisy II x HK Ivančice 11 : 14

sestava: 
Natka, Bany, Horda, Adam, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vendy, Vilda, Bára
a z lavičky povzbuzující Lucka

nejlepší hráčka turnaje: Denisa Franzová (DHC Plzeň)
nejlepší střelkyně turnaje: Sára Kovářová (Sokol Písek)

nejlepší brankářka turnaje: Anna Jiskrová (DHC Plzeň)
nejlepší hráčka Sokola Kobylisy: Míša Raková
 

 

celkové výsledky:

 1. HC Háje
 2. DHC Plzeň
 3. HK Ivančice
 4. Slavoj Žirovnice
 5. Sokol Písek

 6. TJ Sokol Kobylisy II
 7. Nordhauser SV
 8. Loko České Budějovice
 9. SK Žeravice
10. ESV Regensburg


 

Mikulášský turnaj - Most 6.- 8.12.2013
 

Sokol Kobylisy II x DHK Pardubice                16 : 12
Sokol Kobylisy II x TJ Sokol Vršovice 16 : 14
Sokol Kobylisy II x Sokol Písek 12 : 13
Sokol Kobylisy II x HK ASA Město Lovosice 20 :  7
Sokol Kobylisy II x Lokomotiva Cheb 15 : 10
Sokol Kobylisy II x HK Spartak Ústí nad Labem         13 : 12
Sokol Kobylisy II x DHC Slavia Praha   9  :  3
Sokol Kobylisy II x DHK Baník Most 12  : 4

sestava:
Natka, Bany, Lucka, Horda, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Vendy, Vilda, Bára
a povzbuzující Linda

nejlepší hráčka a střelkyně turnaje: Eliška Konáriková (TJ Spartak Ústí nad Labem) 
nejlepší brankářka turnaje: Lucie Ouředníková (Sokol Písek)

celkové výsledky:

1. Sokol Kobylisy II 
2. TJ Spartak Ústí nad Labem

3. TJ Sokol Vršovice
4. DHK Pardubice
5. Sokol Písek
6. DHC Slavia Praha

7. Lokomotiva Cheb
8. DHK Baník Most
9. HK ASA Město Lovosice


 

Zlatá vánoční šerpa Morkovice-Slížany 29.11.-1.12.2013

 

Sokol Kobylisy II x HK Veselí nad Moravou                  12 : 16
Sokol Kobylisy II x SKH Kunovice 22 :  9
Sokol Kobylisy II x DHK Slavoj Žirovnice 13 : 18
Sokol Kobylisy II x TJ Lesana Zubří 20 : 15  
Sokol Kobylisy II x SK Žeravice 20 :  8
Sokol Kobylisy II x Tatran Bohunice 15 :  8

 

sestava:
Natka, Bany, Lucka, Horda, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Vendy, Vilda, Bára
a povzbuzující Linda


 

Přebor Prahy starších žákyň - Vršovice - 17.11.2013

 

Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice                           17 : 12 
Sokol Kobylisy II x DHK Pardubice A 24 : 15
Sokol Kobylisy II x HC Háje Praha  17 : 19
Sokol Kobylisy II x HK Spartak Ústí nad Labem        10 : 15

 
sestava:
Natka, Lucka, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vendy, Vilda, Bára
a povzbuzující Bany, Horda a Adam


 

Přebor Prahy starších žákyň - Kobylisy - 2.11.2013

 

Sokol Kobylisy II x HC Háje Praha 13 : 16
Sokol Kobylisy II x DHC Slavia Praha 15 : 10
Sokol Kobylisy II x HK Spartak Ústí nad Labem 17 : 14
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice 18 : 13


sestava:
Natka, Bany, Lucka, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vendy, Vilda, Bára
a povzbuzující Horda a Adam


 

Přebor Prahy starších žákyň - Ústí nad Labem - 20.10.2013

 

Sokol Kobylisy II x DHC Slavia Praha 16 : 16
Sokol Kobylisy II x DHK Pardubice A 25 : 6
Sokol Kobylisy II x HK Spartak Ústí nad Labem   20 : 15
Sokol Kobylisy II x HC Háje Praha 15 : 16


sestava:
Natka, Bany, Lucka, Horda, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vendy, Vilda
a z tribuny povzbuzující Adam


 

Přebor Prahy starších žákyň - Háje - kvalifikace pro ŽL 29.9.2013

 

Sokol Kobylisy II x DHC Slavia Praha 12 : 13
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice 18 : 3
Sokol Kobylisy II x TJ Astra Praha               25 : 9
Sokol Kobylisy II x HC Háje Praha                    10 : 16


sestava:
Bany, Lucka, Horda, Adéla, Nikča, Domča, Míša, Popina, Linda, Vendy, Vilda, Bára
a z tribuny povzbuzující Adam


 

 

Přebor Prahy starších žákyň - Slavia - kvalifikace pro ŽL 15.9.2013
 

Sokol Kobylisy II x DHC Slavia Praha                 9 : 12
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice 20 : 8
Sokol Kobylisy II x HC Háje Praha 14 : 13
Sokol Kobylisy II x TJ Astra Praha 24 : 12

 
sestava:
Natka, Bany, Lucka, Horda, Adam, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Popina, Linda, Vilda, Bára
a z tribuny povzbuzující Vendy


 

Vršovice handball cup 6.- 8.9.2013

1. místo v konkurenci osmnácti týmů! Gratulujeme! yes

utkání v základní skupině:  
Sokol Kobylisy II x SK Žeravice 14 : 11
Sokol Kobylisy II x Sokol Písek  5 : 6
Sokol Kobylisy II x TJ Sparta Kutná Hora            17 : 3
Sokol Kobylisy II x HC Plzeň 17 : 12
Sokol Kobylisy II x Lokomotiva Cheb 12 : 2
 
utkání ve skupině o 1. - 6. místo:   
Sokol Kobylisy II x ŠKP Bratislava 12 : 12
Sokol Kobylisy II x Velká nad Veličkou  9 : 6
Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice 14 : 7
Sokol Kobylisy II x ŠK Talent ETO Dunajská Streda 13 : 8

 

finále:  
Sokol Kobylisy II x ŠK Talent ETO Dunajská Streda   14 : 7  

sestava:
Natka, Bany, Lucka, Horda, Adam, Sáňa, Adéla, Domča, Páťa, Míša, Linda, Vendy, Vilda, Bára


nejlepší hráčka turnaje: Anna Bílková (HC Plzeň) 
nejlepší střelkyně turnaje: Anna "Vilda" Vilímová
nejlepší brankářka turnaje: Linda Soukupová
nejlepší hráčka družstva: Lucka Čepelová

celkové výsledky:

 1. Sokol Kobylisy II 
 2. ŠK Talent ETO Dunajská Streda

 3. SKH Velká nad Veličkou
 4. Sokol Písek
 5. ŠKP Bratislava
 6. TJ Sokol Vršovice
 7. HK Spartak Ústí nad Labem
 8. TJ Házená Jindřichův Hradec
 9. SK Žeravice
10. HC Plzeň
11. DHK Slavoj Žirovnice
12. SK Velká Bystřice
13. Lokomotiva Cheb
14. HK Město Lovosice
15. TJ Turnov
16. TJ Sparta Kutná Hora
17. DHC Plzeň

18. HSV 1956 Marienberg


 

Vídeň - "Schmelzturnier" 30.8. - 1.9.2013 

Na tomto prvním turnaji v nové sezóně holky obsadily krásné 3. místo. Gratulujeme!yes

Sokol Kobylisy II x DHC WAT15/GRG 15/Schmelz 17 : 10
Sokol Kobylisy II x Uczniowski Klub Sportovy Dwjka Lublin 21 : 7
Sokol Kobylisy II x Vöslauer HC 13 : 18
Sokol Kobylisy II x Union Korneuburg 16 : 9
Sokol Kobylisy II x Hypo NÖ (semifinále) 9 : 14
Sokol Kobylisy II x MSS Termo Lugansk (o 3. místo) 24 : 8

sestava:
Natka, Bany, Lucka, Horda, Adam, Sáňa, Adéla, Nikča, Domča, Páťa, Míša, Linda, Vendy, Vilda, Bára

celkové výsledky:

 1. Vöslauer HC (AUT)
 2. Hypo NÖ (AUT)

 3. Sokol Kobylisy II 
 4. MSS Termo Lugansk (UKR)
 5. UHLZ Perchtoldsdorf (AUT)
 6. DHC WAT15/GRG 15/Schmelz (AUT)
 7. MGA Fivers (AUT)
 8. Union Korneuburg (AUT)
 9. SC Ferlach (AUT)
10. Uczniowski Klub Sportovy Dwjka Lublin (POL)


 

TOPlist