Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

SOKOL KOBYLISY II - STARŠÍ DOROSTENKY

Výsledky

Výsledky:

20. kolo 1. ligy STD - západ - 5.5.2018

Jiskra Havlíčkův Brod x Sokol Kobylisy II                  41 : 20

sestava: J. Bardonová, N. Bašková, B. Brokešová, L. Čepelová, 
           S. Klímová, K. Kollmannová, D. Laurichová, M. Raková, 
          
V. Rátonyi, C. Soquessa, L. Soukupová, V. Strnádková


 

21. kolo 1. ligy STD - západ - 1.5.2018

Sokol Kobylisy II x DHK Baník Most                         26 : 32

sestava:  J. Bardonová, N. Bašková, B. Brokešová, L. Čepelová, 
                  P. Janečková, S. Klímová, K. Kollmannová, D. Laurichová, 
                  M. Raková, V. Rátonyi, C. Soquessa, L. Soukupová


 

19. kolo 1. ligy STD - západ - 29.4.2018

Sokol Kobylisy II x Sokol Vršovice                         33 : 24

sestava:  J. Bardonová, N. Bašková, B. Brokešová, L. Čepelová, 
                    S. Klímová, K. Kollmannová, D. Laurichová, M. Raková, 
                    V. Rátonyi, C. Soquessa, L. Soukupová, V. Strnádková


 

18. kolo 1. ligy STD - západ - 22.4.2018

Sokol Kobylisy II x  DHC Plzeň                              20 : 32

sestava:  J. Bardonová, N. Bašková, B. Brokešová, L. Čepelová, 
           P. Janečková, S. Klímová, 
K. Kollmannová, D. Laurichová, 
                    M. Raková, V. Rátonyi, C. Soquessa, L. Soukupová, 
                    Š. Toningerová


 

           

17. kolo 1. ligy STD - západ - 15.5.2018

Sokol Písek x Sokol Kobylisy II                           32 : 28

sestava:  J. Bardonová, N. Bašková, B. Brokešová, L. Čepelová, 
           S. Klímová,
K. Kollmannová, D. Laurichová, 
M. Raková, 
           V. Rátonyi, C. Soquessa, L. Soukupová, Š. Toningerová



          

16. kolo 1. ligy STD - západ - 8.4.2018

Sokol Kobylisy II x  DHC Slavia Praha                        26 : 34 

sestava:  J. Bardonová, N. Bašková, B. Brokešová, L. Čepelová, 
            P. Janečková, 
K. Kollmannová, D. Laurichová, M. Raková, 
            V. Rátonyi, Š. Toningerová, C. Soquessa, L. Soukupová, 
            
V. Strnádková, A. Vilímová 


 

Prague Handball cup - 30.3. - 2.4.2018

 utkání v základní skupině:

Sokol Kobylisy II x MTV 1860 Altlandsberg (GER)          25 : 10
Sokol Kobylisy II x Club 72 Köniz II (SUI) 22 :  9
Sokol Kobylisy II x Rodovre HK (DK)            18 : 21
Sokol Kobylisy II x Ajax Kobenhavn (DK)  8 : 22
Sokol Kobylisy II x SV Stuttgarter Kickers (GER)  5 : 0 K.

utkání v postupové skupině:

Sokol Kobylisy II x SV Zeeburg (NL)                        13 : 17 
Sokol Kobylisy II x DHC Plzeň                     16 : 22

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, L. Čepelová, S. Klímová, 
           
K. Kollmannová, D. Laurichová, M. Raková, V. Rátonyi, 
           C. Soquessa, L. Soukupová, 
V. Strnádková, A. Vilímová 


 

 

 


 

15. kolo 1. ligy STD - západ - 11.3.2018

DHK Pardubice x Sokol Kobylisy II                           28 : 24

sestava:  J. Bardonová, N. Bašková, B. Brokešová, L. Čepelová, 
           P. Janečková, K. Kdýrová, 
K. Kollmannová, D. Laurichová, 
           
M. Raková, V. Rátonyi, C. Soquessa, L. Soukupová, 
           V. Strnádková

           (+ S. Klímová jako doprovod a zapisovatel)


 

14. kolo 1. ligy STD - západ - 3.3.2018

Sokol Kobylisy II x  Slavoj Žirovnice                        27 : 22 

sestava: J. Bardonová, B. Brokešová, L. Čepelová, P. Janečková, 
          K. Kollmannová, D. Laurichová, M. Raková, C. Soquessa, 
        
L. Soukupová, Š. Toningerová, E. Vítová


 

13. kolo 1. ligy STD - západ - 25.2.2018

Házená Jindřichův Hradec x Sokol Kobylisy II               35 : 30

sestava:  B. Brokešová, L. Čepelová, K. Halousková, K. Kollmannová, 
           D. Laurichová, 
M. Raková, V. Rátonyi, C. Soquessa
           L. Soukupová, V. Strnádková, A. Šoustalová 


 

Velké Meziříčí - 18.2.2018

Sokol Kobylisy II x  DHK Pardubice - STD                  19 : 13
Sokol Kobylisy II x  DHK Pardubice - MLD 28 : 13
Sokol Kobylisy II x  Sokol Velké Meziříčí - STD 15 : 10
Sokol Kobylisy II x  Házená Jindřichův Hradec - MLD 15 : 18

sestava:  J. Bardonová, B. Brokešová, L. Čepelová, K. Kollmannová, 
           D. Laurichová, M. Raková, V. Rátonyi, C. Soquessa, 
           
L. Soukupová, Š. Toningerová


 

22. kolo 1. ligy STD - západ - 4.2.2018 - předehrávka

TJ Astra Praha x Sokol Kobylisy II                           18 : 28

sestava:  J. Bardonová, B. Brokešová, L. Čepelová, P. Janečková, 
           
S. Klímová, K. Kollmannová, D. Laurichová, M. Raková,
           V. Rátonyi, C. Soquessa, 
L. Soukupová, Š. Toningerová


 

11. kolo 1. ligy STD - západ - 10.12.2017

Sokol Kobylisy II x  TJ Astra Praha                        28 : 33

sestava:  J. Bardonová, B. Brokešová, L. Čepelová, P. Janečková, 
           
S. Klímová, K. Kollmannová, D. Laurichová, M. Raková,
           
C. Soquessa, L. Soukupová,  V. Strnádková, Š. Toningerová, 
           A. Vilímová, E. Vítová


 

10. kolo 1. ligy STD - západ - 3.12.2017

DHK Baník Most x Sokol Kobylisy II                          39 : 11

sestava:  B. Brokešová, L. Čepelová, P. Janečková, S. Klímová,
           N. Kokyová, K. Kollmannová, D. Laurichová, M. Raková,
           V. Rátonyi, C. Soquessa,
 L. Soukupová, V. Strnádková, 
           Š. Toningerová, A. Vilímová


 

9. kolo 1. ligy STD - západ - 18.11.2017

Sokol Kobylisy II x  Jiskra Havlíčkův Brod                 28 : 27

sestava:  B. Brokešová, L. Čepelová, K. Halousková, S. Klímová,
           N. Kokyová, K. Kollmannová, D. Laurichová, M. Raková,
           V. Rátonyi,
C. Soquessa, L. Soukupová, A. Vilímová


   

8. kolo 1. ligy STD - západ - 12.11.2017

Sokol Vršovice x Sokol Kobylisy II                            25 : 24

sestava:  J. Bardonová, K. Bejčková, B. Brokešová, L. Čepelová, P. Janečková, 
           S. Klímová, N. Kokyová, K. Kollmannová, D. Laurichová, M. Raková, 
           V. Rátonyi,
C. Soquessa, L. Soukupová, A. Vilímová


 

7. kolo 1. ligy STD - západ - 4.11.2017

DHC Plzeň x Sokol Kobylisy II                               30 : 18

sestava:  J. Bardonová, B. Brokešová, L. Čepelová, P. Janečková, S. Klímová,
           N. Kokyová, K. Kollmannová, D. Laurichová, M. Raková, V. Rátonyi, 
          
C. Soquessa, L. Soukupová, Š. Toningerová, A. Vilímová


 

6. kolo 1. ligy STD - západ - 29.10.2017

Sokol Kobylisy II x  Sokol Písek                              19 : 28

sestava:  J. Bardonová, N. Bašková, B. Brokešová, L. Čepelová, P.Janečková, 
           S. Klímová, K. Kollmannová, D. Laurichová, V. Rátonyi, 
           C. Soquessa, 
L. Soukupová, V. Strnádková, A. Vilímová

           (+ M. Raková jako doprovod a zapisovatel)


 

5. kolo 1. ligy STD - západ - 22.10.2017

DHC Slavia Praha  x Sokol Kobylisy II                       37 : 20

sestava:  J. Bardonová, N. Bašková, K. Bejčková, B. Brokešová, L. Čepelová, 
           P.Janečková, N. Kokyová, K. Kollmannová, D. Laurichová, V. Rátonyi, 
           C. Soquessa, 
L. Soukupová, Š. Toningerová, A. Vilímová

           (+ M. Raková jako doprovod a zapisovatel)


 

4. kolo 1. ligy STD - západ - 15.10.2017

Sokol Kobylisy II x  DHK Pardubice                         28 : 26

sestava:  N. Bašková, K. Bejčková, B. Brokešová, L. Čepelová, P.Janečková, 
           S. Klímová, N. Kokyová, K. Kollmannová, D. Laurichová, V. Rátonyi, 
           C. Soquessa, 
L. Soukupová, Š. Toningerová, A. Vilímová

           (+ M. Raková jako doprovod a zapisovatel)


 

3. kolo 1. ligy STD - západ - 8.10.2017

Slavoj Žirovnice x Sokol Kobylisy II                     21 : 24

sestava:  N. Bašková, B. Brokešová, L. Čepelová, P. Janečková, K. Kdýrová,
           S. Klímová, K. Kollmannová, D. Laurichová, V. Rátonyi, L. Soukupová,
           T. Štěpániková, Š. Toningerová

           (+ M. Raková jako doprovod a zapisovatel)


 

2. kolo 1. ligy STD - západ - 24.9.2017

Sokol Kobylisy II x  Házená Jindřichův Hradec              14 : 26

sestava:  J. Bardonová, N. Bašková, K. Bejčková, B. Brokešová, L. Čepelová, 
           N. Kokyová, K. Kollmannová, D. Laurichová, V. Rátonyi, L. Sedláková,
          
C. Soquessa, L. Soukupová, V. Strnádková, A. Vilímová

           (+ M. Raková jako doprovod a zapisovatel)


 

 Velké Meziříčí - 3.9.2017

Sokol Kobylisy II x  DHK Pardubice                          11 : 12
Sokol Kobylisy II x  Sokol Vršovice 21 : 24
Sokol Kobylisy II x  Bohunice 16 : 13
Sokol Kobylisy II x  Velké Meziříčí 17 : 13

sestava:  N. Bašková, K. Bejčková, B. Brokešová, L. Čepelová, K. Halousková 
           K. Kollmannová, D. Laurichová, C. Soquessa, A. Šoustalová, A. Vilímová

           + M. Raková jako doprovod


 

TOPlist